Fitball Szklary - Piast Skawina

Fitball Szklary 0-0 Piast Skawina

Skład Piasta:

Chuchro- Chomin, Bahlawan, Warias, Szopa- Durlik, Ł. Kuflowski (83. Ślęzak), M. Szymuś, J. Szymuś (72. Archamowicz), Witkowski (90+2. Łabecki)- M. Kuflowski (66. Pająk)

Żółte kartki:

50. Sioła, 68. Kozioł – 67. Pająk, 69. Witkowski

Czerwona karta:

65. Chuchro

Pierwszy mecz w rundzie rewanżowej, po ostatnich dobrych wynikach z przeciwnikami z wyższej klasy, napawał zawodników optymizmem, jednak mecze towarzyskie to nie mecze ligowe :) Zawodnicy wyszli na mecz skoncentrowani, chcieli w pierwszych minutach zobaczyć jak zagra rywal. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu, z akcji uderzali Witkowski, Szopa, M. Kuflowski x2, po stałych fragmentach znów Witkowski (rzut wolny, bramkarz wyciągnął piłkę zmierzającą prosto w okienko), M. Szymuś po rzucie rożnym. Przeciwnicy w pierwszej połowie oprócz niecelnego strzału z około 35 metrów nie pokazali nic ciekawego. Mecz był ostry, dużo faulów. Do przerwy wynik bezbramkowy, gdyby nie dobra gra bramkarza Fitball-u mielibyśmy przynajmniej dwubramkową przewagę.

Druga połowa zaczęła się dalszymi atakami zawodników Piasta, niestety w 65 minucie boisko musiał opuścić bramkarz gości (czy to był jego błąd czy sędziego nie nam rozsądzać). Gospodarze grając 35 minut w przewadze utrzymywali się dłużej przy piłce, jednak nie przełożyło się to na konstruowanie dogodniejszych sytuacji strzeleckich, do końca meczu praktycznie nie zagrozili bramce Piasta. Nasi zawodnicy mimo gry w osłabieniu starali się kontrować, co mogło się skończyć zdobyciem tej zwycięskiej bramki, niestety strzały Witkowskiego, Durlika, J. Szymusia, M. Szymusia, Wariasa i Archamowicza nie znalazły drogi do bramki.

Pierwszy mecz o punkty w wykonaniu drużyny Piasta był bardzo dobry, tworzyli składne akcje, często oddając strzały na bramkę, tylko postawa bramkarza gospodarzy uchroniła przeciwnika przed porażką. Podkreślić trzeba bardzo dobrą grę w obronie, po kilku zmianach w porównaniu z poprzednią rundą, nasi obrońcy nie dopuścili by przeciwnik oddał w tym meczu chociaż jeden celny strzał. Również siła ataku wzrosła dzięki przyjściu do naszego zespołu nowych zawodników.

Powiązana galeria: