Lotnik II Kryspinów - Piast Skawina

Lotnik II Kryspinów         5-2         Piast Skawina (3-0)

Tomasz Płocha 21'                       Michał Szymuś 55'

Daniel Matysik 37', 41', 67'           Marco Tuzi 76'

Michał Koszycki 90'

Skład Piasta:

Pająk- Chomin, Bahlawan, Warias, Szopa- Archamowicz, Ł. Kuflowski (55. Szwarc), M. Szymuś, J. Szymuś (55. Tuzi), Witkowski- Ślęzak (55. M. Kuflowski)

Żółte kartki:

75. Witkowski

Drugi mecz rundy rewanżowej zawodnicy Piasta rozegrali w Kryspinowie z rezerwami Lotnika. Kilka zmian w wyjściowym składzie w porównaniu z poprzednim meczem. Mecz od początku pod dyktando gospodarzy, którzy umiejętnie rozgrywali piłkę, kilka razy groźnie atakując bramkę Piasta. W 21 minucie padła pierwsza bramka po rzucie wolnym. Gospodarze dalej atakowali, goście oddali kilka niecelnych strzałów, być może byłoby więcej, lecz sędzia liniowy bardzo często używał chorągiewki sygnalizując pozycje spalone. Pod koniec I połowy błąd obrońcy wykorzystują zawodnicy Lotnika i jest 2-0. Kilka minut później szybka kontra i na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 3-0.

W drugiej połowie nastąpiła zamiana ról, to zawodnicy Piasta zaczęli dłużej utrzymywać się przy piłce, coraz śmielej poczynając sobie pod polem karnym rywala czego efektem była zdobyta bramka w 55 minucie, w zamieszaniu w polu karnym Łukasz Kuflowski kopnął piłkę w stronę bramki gdzie dopadł ją niepilnowany Michał Szymuś i strzałem „z czuba” umieścił piłkę w bramce tuż przy słupku. Po bramce nastąpiły 3 zmiany w zespole gości. Gospodarze także starali się atakować, może mniej efektownie niż w I połowie, ale w 67 minucie „zanieśli” kolejną kontrę i strzelili 4-tą bramkę w tym meczu. 9 minut później para zmienników wykorzystała błąd w kryciu i po podaniu Szwarca, Marco Tuzi pokonał bramkarza rywali. Piast starał się strzelić bramkę kontaktową lecz ich strzały mijały bramkę. Również w tej połowie liniowy często używał chorągiewki, przerywając ataki zawodników ze Skawiny. Co nie udało się gościom, udało się w ostatniej minucie gospodarzom. Mecz zakończył się wynikiem 5-2.

Statystyki z meczu:

Powiązana galeria: